| Kitty2011 a întrebat:

Desi sunt in clasa a 8a si fac de 5 ani engleza la scoala, nu stiu mai deloc din cauza profesorului.As vrea sa va intreb ce carte mi-ati recomanda mie de gramatica limbii engleze pentru incepatori, dar sa aiba si teoria bine punctata.Si pentru vocabular daca se poate, desi m-am gandit sa imi iau niste carti de povesti scurte pentru inceput si sa exersez pe ele.[Dau funda]

Răspuns Câştigător
| Evea a răspuns:

Asa am patit si eu.Fix in ultimul an mi-au schimbat-o.Acum sunt la liceu si am un prof de nota 10.Eu mi-am cumparat acele cd-uri cu 15 lei sau nu stiu exact cat.DE la Edu Soft.Sunt foarte bune si pe mine m`au ajutat.ti le recomand cu mare placere