| alexandra_3850 a întrebat:

Din februarie planific cu cateva prietene s n facem un blog. p parcurs au renuntat multe. acum am ramas doar doua si prietena mea tot amana. imi doresc s fac blogul c ea, dar in acelasi timp stiu c l fiecare proiect l care am lucrat eu am facut mai toata munca. vreau s fac c ea dar mi-e frica c am s raman singura p l jumatate. vreau s imi spuna dac mai facem ori ba c s stiu. n mi-e frica s fac blogu singura dar vreau s stiu d l inceput. n prea pot lua leg c prietena mea. c s fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti face blogul singura cu o tema comuna.Prezinta-l prietenilor de la scoala sau grupului tau de preteni.Fa-l cat mai spectaculos astfel incat ei vor fi atrasi si vor posta si ei in blog.

O alta varianta ar fi sa faci un forum este mult mai frumos si mai distractiv! Tu controlezi totul si dai anumite functii prietenilor.
Uite un forum in care eu sunt admin:
http://funnytop.forumz.ro/

Bafta! Sper ca te-am ajutat:)!