| Anonima26985 a întrebat:

După cât timp e bine sa merg sa vorbesc cu băiatul de care imi place?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acum anonimo

| Lioana a răspuns:

Cu prima ocazie potrivita. Nu stiu unde-l vezi, cat de des il vezi, daca te cunoste sau nu, ca sa pot spune mai mult.

| Anonima26985 explică (pentru Lioana):

E in școală cu mine ne vedem la școală, pe hol, la magazin etc! Mă cunoaște deoarece e cel mai bun prieten al fratelui meu care îi povestește despre despre mine! Am mai vorbit pe messenger dar în realitate o singura data

| Lioana a răspuns (pentru Anonima26985):

Fratele tau iti poate da ocazii sa vorbesti cu el in acest caz. Ar putea sa-l cheme la voi acasa si atunci gasesti tu momentul si subiectul potrivit.

| Anonima26985 explică (pentru Lioana):

Da fratele meu de obicei vrea să mă facă cumva sa stau langa el și se vede că ar vrea cumva sa ne cunoaștem voi incerca sa vorbesc cu el atunci

| FaraNumePls a răspuns:

Acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident,nu te duci chiar acum, cand il placi si probabil e singur.Astepti sa suferi mai intai, sa-si faca o iubita(mai desteapta ca tine)si abia dupa te duci si vorbesti cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ce sa inteleg prin nimic?

| Anonima26985 explică (pentru anonim_4396):

Tăcerea spune multe

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima26985):

Mersi))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi normal sa astepti 2-3 ani. Lasand gluma la o parte, caci ti-am raspuns frumos la inceput, deja dai in prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e. Spune ca n-ai deloc imaginatie si nu stii cum sa imi raspunzi happy

| Anonima26985 explică (pentru anonim_4396):

Decât să lași comentarii de genul mai bine mergi și raspunde altor întrebări!
Pupici o seara faină!