| mardeamor a întrebat:

Dupa cate am vazut/citit pe acest site am ceva de spus, de ce se aproba toate raspunsurile stupide pe care le dau unii doar ca sa amageasca ori sa judece o persoana? De ce nu incercati cei care faceti asta sa va cautati altceva util de facut? Daca nu stiti nu raspundeti e simplu, ce nu pricepeti? Am dreptate? Si stiu ca la intrebarea mea o sa raspunda aia care se simt sau cei care sau simtit jigniti si stiu ca au gresit si se dau mari ca de obiceiwinking

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Lipsa de bun simt si educatie, au satisfactia de a se simtii mai presus pentru a iesi in evidentawinkingNu sunt in stare sa se faca remarcati altfel decat prin prostiewinkingSe simt inferiori unora si nu stiu cum sa faca sa fie in centrul atentiei. E bine ca in sfarsit cineva a spus ceea ce a trebuit pe acest site desi stiu ca multi vor lua aceasta intrebare la misto dar nu baga in seama Adelinalove struckTe pup mult mult pupici pupici:*:*:*

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu ma simt si totusi o sa raspund.Niciodata nu am raspuns la intrebari ca sa fac caterica de unii, numai daca intrebarea "tipa" dupa un raspuns dat la misto.In rest la intrebarile serioase, raspunsuri pe masura.Nu citesc ce raspund altii, pur si simplu raspund ce cred eu de cuviintahee hee

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Când vezi câte unul care scrie "Cine i place bug mafia?" cum poţi să'i raspunzi?"Bravo mamă, se vede că eşti român."Plus ca site'ul ăsta nu e făcut să pupi în f*nd ci să fii obiectiv.Adevărul doare.Nu mă simt jignită stai liniştită şi nici nu am greşit şi nici nu mă dau mare happy

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dreptate ai şi îţi voi lăsa un citat: "Prostul dacă nu e şi fudul, parcă nu e prost destul.".

| alexutzu00791 a răspuns:

Pentru ca ar fi comunitatea plina de filosofi si de specialisti, si pentru ca ati deveni perfectionisti. Esti genul de persoana sobra, iubitoare de muzica clasica, cu un calm incredibil? Nu cred, de ce ti ai facut frustrari aiurea, tu esti vinovata ca ai postat intrebari penibile si cei care le au considerat penibile, te rog sa ma scoti din randul acestor oameni

| mardeamor explică:

@brun3ta ai cea mai mare dreptate la fel si tu @Raul9004winking

| mardeamor explică:

Ma mir cum de nu ati comentat rau intrebarea asta si ma bucur ca fiecare ati contribuit cu ceva manelelaughingsper sa ramaneti asa cei care nu au comentatlove strucknu zic sa nu mai radem si noi uneori dar nu pe seama unor glume de prost gustlove struckwinkingmc:*