| Getting4you a întrebat:

Dupa cum e obiceiul, de craciun ne facem cadouri intre colegi.Eu trebuie sa-i fac un fete si nu prea stiu ca sa-i iau. Fata careia trebuie sa ii dau cadoul e mai nebuna de felul ei si nu prea o intereseaza scoala deci nu are loc sa ii iau o carte sau ceva de genu'... Apropo daca ajuta cu ceva la idei e roscata.Sincer eu as fi vrut sa ii iau o sticla de Jack Daniel's dar dam cadourile la scoala deci nu se poate.
Cea mai buna idee de cadou are fundahappy

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Un tricou/CD cu artistul/trupa ei preferata.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Poti sa-i iei o trusa de cosmetice,o bluza, hanorac, ceva de plus, nu stiu. cele mai proasta idee, asta nu ''secret santa''jurlaughing

| Anonimm8703 a răspuns:

Pai un parfim,ruj,cercei,lant, tricou dragut, un ursulet de plus, inel, bratara sau lac de unghii.
Ai din ce alege!
Funda?