| anna_7232 a întrebat:

Eate normal ca la varsta de 14 ani, 162 cm.sa am 48 de kilograme? mie mi se pare ca am cam mult. dar unii spun ca am oasele grele.Este nevoie sa slabesc?:s.Adica.am mai incercat sa slabesc dar nu prea am reusit.cred ca ar trebuie sa tin o dieta foarte dura ca sa slabesc ...sa fac asa? funda.:*

Răspuns Câştigător
| RenataAlesya a răspuns:

E perfect, poate este chiar prea putin. Nu incerca sa slabesti ca este perfecta exact asa cum esti tu!

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu este nevoie să slăbeşti, nu e musai să fim toate fotomodele. Fiecare are arată bine, poate chiar mai bine cu câteva kilograme'n plus.
Baftă!

| PisicaRoz a răspuns:

Daca tu te simti bine in pielea ta dc sa slabesti...mie mi se pare o greutate buna tongue in niciun caz sa nu ti dieta deoarece esti prea mica si iti va cauza organismului.bafta:*