| CreepyDarkness a întrebat:

Eu am media 7 la purtare pe primul semestru si pe al doilea cred ca o sa-mi iasa 5 asa trec clasa nu sunt corigent

5 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Desigur ca treci

| AlexiaD a răspuns:

Pffff...(7+5):2=12:2=6. O sa ai media 6 la purtare O.O Da, vei trece^.^ Dar de ce sa nu iti iasa 9 sau chiar 10? Ce-i atat de greu sa stai 5-6 ore cuminte intr-o banca? Uneori, unii profi sunt atat de,, inteligenti" incat cu greu te poti abtine sa faci misto de ei, dar asa cum sunt ei(crede-ma am cei mai ratati profi) trebuie respectati. Ar trebui sa incerci sa ii respecti si sa iti revizuiesti atitudinea. Bafta! (P.S.: Intamplarea aia cu Steaua chiar m-a distrat laughing )

| ღDiissyღ a răspuns:

Da, o sa treci...
dar scuze ca intreb da ce poti sa faci sa ai asa medie mica la purtare?

| CreepyDarkness explică (pentru ღDiissyღ):

Pai vorbesc la ore dau cu suflatori am absente si fac glume.
De ex chiar azi profu de istorie tine cu steaua.
Iar eu m-am dus cu o foaie peste el la ora si i-am zis ca acesta este biletu de la pariu a pierdut steaua si asa am luat 3puncte la purtarecrying(

| ღDiissyღ a răspuns (pentru CreepyDarkness):

Doamne laughing)