| dragos333 a întrebat:

Eu si cu o fata din clasa mea am inceput sa vorbim din ce in ce mai des si sa iesim. Acum cateva zile cat timp eram pe afara cu prietenii, inclusiv ea, mi-au fost puse cateva intrebari despre ce faceam eu in Romania (stau in Germania). Dupa ce am povestit cateva chestii si am descris ce imi place, etc. fata asta a menitionat ca ne asemanam foarte mult la temperamenta si gandire, ca si ea e la fel ca mine in general. Vine la mine des cat mergem la scoala si incepe conversatii si majoritatea timpului sta langa mine oriunde am merge. Nu are nicio problema cu contactul fizic, se lipeste de mine, isi relaxeaza coatele pe umerii mei. Inafara orelor si iesitul pe afara nu vorbim mai deloc.
Astazi mi-a atres atentia foarte mult o faza cand un coleg ne-a spus ca ar trebui sa fim impreuna si ea s-a uitat la mine si a ranjit, si eu la fel, dar nu a afirmat sau negat nimic.
Curajul am sa o intreb, dar simt ca nu o cunosc destul de mine, dar totusi as vrea sa stiu opinia unei alte persoane: ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. nu stiu cum sa-ti zic. DA BA
trebuie sa ai pareza pe mijloc sa nu-ti dai seama