| Adellee a întrebat:

Familia mea, impreuna cu mine ne-am mutat dintr-un oras intr-altul pentru ca asa a vrut mama mea.Aici am locuit cativa ani, dar acum tot mama mea vrea sa ne intoarcem inapoi pentru ca ea nu se poate acomoda.In familie sunt certuri si discutii pe motivul acesta, insa eu nu mai pot suporta atata scandal...ma puteti sfatui cu ceva daca ati inteles povestea?

Răspuns Câştigător
| oBanană a răspuns:

Te inteleg. Spune-i frumos ca te streseaza si nu mai vrei sa te muti(daca nu mai vrei) si ca ti-ai facut prieteni (daca ti-ai facut) si ca aici te simti bine. Puteti sa mergeti in vacanta cateva zile sa stati daca va e dor!
Sper ca ti-am fost de folos! Succes!