| Alexandruuu3 a întrebat:

Fratilor cum iti dai seama ca o fata te place? De exemplu la mine in clasa e o fata care ba vine in pauze langa mine la unele ore chiar se muta langa mine (ea putand sa stea si langa prietenele ei) rade la toate glumele mele in pauza am observat ca se uita la mine etc.Asta inseamna ca te place o fata? Niciodata na-am avut "talent" la femei.Imi cer scuze daca am unele greseli gramaticale da cam face tastatura figuri.

5 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Pai daca chiar este adevarat ca sta cu tine in pauza, se muta cu tine, rade la toate glumele tale si se uita mereu la tine cu siguranta ea te place.

Sti care ar fi o problema thinking ca ea sa te placa si tu sa n-o placi... dar, daca simti ceva pentru ea nu rata sansa!winking

Spune-i ca o placiwinking

Sper ca ti-am fost de folos.

Daca chiar simti ceva pentru ea zi acum... ca poate veni altul si ti-o iawinking

Baftawinking

| dublud a răspuns:

Eu sunt fata...si iti spun Eu timp de un an am facut chestiile astea la un coleg ca sa il fac sa isi dea seama si el tot paralel cu mine era
Si eu sunt 100% sigura ca te place.happy
Intrebarea mea e daca tu o placi?
Pentru ca ea e clar ca se chinuie sa o observi!

| AdryanG a răspuns:

E usor sa-ti dai seama. o fata care te place cu adevarat te priveste discret in ochi, de exemplu iesi din clasa te duci la usa daca vine langa tine si te baga in seama si incepe cu ce mai faci sau asa singur? atunci iti dai seama ca te place

| laurentiu a răspuns:

Ce descri tu aici daca e adevarat cel mai probabil te simpatizeaza sau chiar te place, incearca sa vezi cum iti raspunde cand vorbesti cu ea, cu ce ton sau daca e interesata si atunci afli!

| Alexandruuu3 explică:

Da imi place de ea da nu stiu cam cum sa "o iau" ce sa zic.Ca e ca greu sa-i zic asa simplu ca o plac. Poate oi fi interpretat eu gresit comportamentul ei si ea doar ii place sa vorbeaca cu mine (prieteneste) sunt cam confuz.