| mentolol a întrebat:

Fumez(trag in mine) si ma doare gâtul.Ce am?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai? Ai 14 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la medic sa vezi ce ai, ca noi nu-ti putem face analzie de gat prine cranul computerului.
Poti avea chiar cancer in gat...

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Violleta2022):

Exactă Doamne ferește poa să-și piardă vocea sau sai atât plămâni foarte vrav Doamne ferește din cauza la rahaturile astea de orice fel de țigări și vape și șisha ce alte rahaturi și prosti au mai scos mulți copii sunt în mâinile la prostilea asta și își distruge sănătate și viața.

| mentolol explică (pentru Violleta2022):

Am 14 ani, daca ar afla mama m ar bate ))

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru mentolol):

Tu râzi acum și crezi ca este amuzant ce faci tu da o sa regreți într-o zi rau de tot.

| mentolol explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Nu rad, dar daca chiar ar afla mama as pune o

| Violleta2022 a răspuns (pentru mentolol):

Pana te bate maica-ta... ajungi in spital bolnav copt, pe aparate de respirat...

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Știai ca din cauza la rahaturile și prostile alea poți face cancer la plămâni? Nu mai fuma rahaturile și prostile alea nu are niciun sens sa faci asta ca nimic sănătos și bine nu-ți face îți distruge sănătate în ultimul hal și îți bați joc de sănătatea ta cu bani tăi cu propi tăi bani îți cumperi cancer și multe alte boli foarte grave și nu-i de joaca și nici de glumit cu asa ceva.