| marya a întrebat:

! funda! m-am certat cu o prietena de-a mea eu am intrebt-o daca vrea sa ne impacam si a zis ca da si a dat ochii peste cap. eu am fost cam fara obraz in ultima perioada cred ca si din asta a facut ceea ce a facut!

Răspuns Câştigător
| Pancake a răspuns:

Bun, si intrebarea care era? Daca tu crezi ca ai fost 'fara obraz' in ultima perioada si consideri ca e vina ta ar trebui sa ii spui. Nu stiu, dupa cearta incearca sa ai o discutie serioasa cu ea si sa ii explici ce nu iti place sau ce iti place la relatia voastra. Functioneaza de fiecare data. Daca nu are rabdare sa te asculte, sau nu arata interes, in locul tau nu m-as mai obosi. Ai grija. :*

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Care e întrebarea?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Asa si? v.ati certat din cauza ta.deci tu esti cea care trebuie sa isi ceara scuze si sa insistehappy

| Emena a răspuns:

Si care e intrebarea ?

| Dizzydizz a răspuns:

Pai da.macar a vrut.Vezi cum se poarta in urmatoarele zile. Daca incepe cu talente las-o sa vina sa iti ceara ea scuze. Dar ai si u grija, numai face tampenii ca apoy nu stiu cat o vei mai avea alaturi

| NarcisSistul a răspuns:

Sa nu crezi ca s-a impacat cu tine asa doar de fatada. S-a impacat pur si simplu iar in mintea ei a spus : "Nu prea meriti, dar sper sa te schimbi" big grin. Sper sa te ajute.

Te-am pupat :*