| marya a întrebat:

! funda! m-am certat cu o prietena de-a mea eu am intrebt-o daca vrea sa ne impacam si a zis ca da si a dat ochii peste cap. eu am fost cam fara obraz in ultima perioada cred ca si din asta a facut ceea ce a facut! as vrea sa imi dati si mie diste idei cu care as putea sa ma impac cu ea

ps:nu ma mai baga imi seama cand sunt prin preajma ei daca sunt cu vecina mea repede vorbeste cu ea glumeste raspunde cand o striga si eu eram mai buna prietena cu ea decat cu vecina mea pls un sfat!

3 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea.iesiti undeva sa va distrati. ia-o la un suc.incepeti sa povestiti sh o sa se apropie din nou de tinehappy cu cat tp petreceti mai mult impreuna cu atat mai bine. daca ati fost prietene adevarate o sa fiti iar:X pentru ca o prietenie adevarata poate sa sufere, dar niciodata sa moara:* sper sa iti fie de folos si sa imi spui si mie daca a functionat sfatul meuhee hee poate primesc si funditasmug succes:*

| Georgiiiii a răspuns:

Eu zic sa o lasi o perioada de timp in pace si sa faci si tu la fel ca ea.
gaseste-ti o prietena si distreaza-te cu ea. cu timpul iti va simti si ea lipsa si va veni inapoi la tine sa va impacati. daca nu va veni inseamna ca nu e o prietena adevarata si ca nu te merita. asa ca incearca sa mergi mai departe si fara ea. poate vei intalni o prietena adevaratawinking

| andra_7810 a răspuns:

Intrebo cu ceai gresit si spune-i ca nu se va mai repeta apoi cereti scuze, daca nu te iarta atunci las-o si gasesteti alta prietena. Mi s-a intamplat stiu cum e, nu m-am mai impacat si ea a devenit singura urata de toti colegii, asa ca bafta, sper ca sfatul meu te-a ajutat si sper sa primesc funda.