| Отilia a întrebat:

Fundiţă!batting eyelashes Deci, în curând e ziua verişoarei mele, şi eu tot caut pe net. nişte mesaje de felicitare frumoase, şi nu găsesc ceva frumoshappy Adică un mesaj mare big grin Cuprinzător. Cv din genuL. happy Ajutaţi-mă vă rogbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Astazi e ziua ta si nu uita ca astazi trebuie sa uiti de toate grijele si problemele si sa traiesti la maxim aceasta zi fara sa iti pese de ce zic altii! eu zic ca e super mesajul chiar acum l-am compus pentru tine te pup si sper sa il alegi acesta big grin

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

De ziua ta,
Dragă, verisoara mea,
Eu iti ofer dragosteabig grinstraight face
Mereu voi fi langa tine
La rau si la bine
La frumoasele tale zile de nastere
Eu voi lua la fiecare parte
Iti urez la multi ani fericit
Frumoasa mea, sper ca te-am inveselit

Buna ziua, draga mea
Buna ziua, iubita mea
Buna ziua, frumoasa mea
Buna ziua, iubirea mea
Buna ziua, ziua mea