| Kilye a întrebat:

Heelp! Fostul iubit al prietenei mele ma place, si eu il plac pe el. Suntem impreuna. Pana aici, foarte bine... Problema e ca nu stiu ce se intampla! De la un timp, cand se apropie de mine sau asa, nu ma simt prea bine. Altfel spus, cel mai bun prieten al lui, care e si al meu, este baiatul perfect!
Second problem: prietena mea il place inca.
Third problem: O sa fie cam urat daca trebuie sa ma despart de el pentru ca asa i-a facut si fosta prietena: s-a indragostit de unul din cei mai buni prieteni, iar eu mereu am zis: How can you do that? LOL!
HEEELP! please;*

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Prima problema este de fapt,ca tu i-ai"furat" intr-unfel iubitul prietenei tale. Daca stii ca sufera si inca iubeste, de ce te-ai bagat pe el? Daca el a facut-o sa sufere, de ce o faci si tu? Chiar prietenei tale, tocmai ei? De ce?
Din atatia baieti in lume, chiar pe el! Urat, din partea ta..si spui ca ii esti prietena.

| lollyta31 a răspuns (pentru lolly):

I-a furat iubitul? nu cred.ei deja se despartiserawinking nu inteleg ce va place sa dramatizati atat. odata ce s-au despartit care e problema?

| lolly a răspuns (pentru lollyta31):

Ia uita-te ai cam intarziat cu raspunsullaughing Uita-te 1 iunie 2012!
Am uitat, in ce an suntem? 2013.