| ANONIMAAA37 a întrebat:

Hei! Daca esti baiat nu e o intrebare pentru tine.Sunt destul de mare si am intrat într-o gasca mai perversa si toate fete de acolo stiu sa dea din fund.Ma invatati si pe mine pas cu pas >: nu radeti

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Sunt baiat si totusi iti voi raspunde. Sunt tutoriale pe Youtube de twerking. Cu toate astea eu consider twerkingul destul de penibil mai alea daca nu ai fund si talent. E foarte usor sa treci de la twerk la ceva ce arata gretos, penibil sau foarte amuzant.
Impresioneaza si tu prin altceva...

6 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pune mana si invata, lasa arfele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datu' din fund nu se invata, se fură.E ca datul in bobi.Stai si tu mai mult timp pe langa cea mai perversa fata din grup si vei prinde miscarile.
Iti dau un pont:dupa ce inveti sa.l faci pe opt, nu.l incerca pe noua-iti distruge coloana!
Bafta!

| Ayana17 a răspuns:

Nu rad, plang cand vad ce ocupatie au copii din ziua de astazi. Am o idee mai buna, intra si tu intr-o gasca cu creier.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Ayana17):

Intr-o "gasca cu creier" intra aia care au asa ceva. Se intelege dupa descriere.

| Ayana17 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ai dreptate, e trist cand vezi asa ceva. Si din pacate vina asta o au parintii si "vedetele" din ziua de azi.

| Hmmmpah a răspuns:

Fa cercuri in mod senzual cu bucile curului pana il invoci pe Lucifer.

Nu e tocmai baiatul perfect, dar s-ar putea sa va mearga relatia.