| Freaky_2119 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Anglia. am auzit ca acolo se ia carnetul de soferi sau se poate conduce o masina de la 16 ani thinking asa este? si daca da, explicati-mi putin laughing ca eu trebuie sa plec in anglia si vreau sa stiu happy

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Pai da e adevarat acolo daca implinesti varsta de 16 ani poti sa conduci ...deci daca ai 16 poti sa dai pentru permis :]

3 răspunsuri:
| relax22 a răspuns:

Da carnetu il iei de la 16 ani

| XxblackangelxX a răspuns:

SE ia carnetul la 16 ani dar la ei la 21 de ani estti majortongue

| mimitza_1451 a răspuns:

Frate in Anglia chiar este adevarat ca la varsta de 16 ani se ia carnetul de conducere si evident poti si conduce o masina...Dar nu te gandi la masina normala ci un anumit tip de masina cu un motor mai micwinking
Sper ca ti-am fost de ajutor
Primesc fundita?