| Thesecretgirl2005 a întrebat:

Anul viitor incep clasa a 9-a. Nu numai ca am emotii dar ma streseaza foarte mult ceva. Am un prenume cam ciudat. Adica pe mine nu ma deranjaza, insa m-am saturat ca toata scoala sa faca misto de mine. Din cauza asta, mi-e teama ca si cei de la liceu vor fi la fel. Ma simt foarte prost, uneori imi vine sa plang. Mereu rad de mine din cauza asta. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Turbo223 a răspuns:

Mai asteapta anul asta, poate dupa nu vor mai fi asa copilarosi incat sa isi bata joc de un prenume.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Roaga-ti parintii sa-ti schimbe prenumele.

| AnaBejenaru a răspuns:

Ce prenume ai?
Sunt chiar curioasa.

| Turbo223 a răspuns:

Ce prenume ai? Sincer nu am mai auzit ca cineva sa isi bata joc de numele cuiva...dar oricum de la liceu sunteti mai mari si e penibil sa va bateti joc de un nume (la liceu sunt si oameni de 16-17 ani chiar 18...)

| Thesecretgirl2005 explică (pentru Turbo223):

Ai dreptate. Merci pentru sfat.

| Turbo223 a răspuns (pentru Turbo223):

Mai asteapta anul asta, poate dupa nu vor mai fi asa copilarosi incat sa isi bata joc de un prenume.