| eleena a întrebat:

:d
Cand vreau sa deschid un joc imi apare:
"Please insert the correct DVD-ROM, select ok and restart application"
Ha! straight face Ce naiba fac? straight face
Fundaaaa time out!

Răspuns Câştigător
| GmXx a răspuns:

Pasul1. Intri pe Google.ro pasul2. scrii numele jocului +no-cd/crack pasul3. daca gasesti ceva cu CopyWorld e operfect acolo sunt cele mai bune crack-uri pasul4. selectezi de acolo No-CDpentru jocul tau pasul5.ildescarci(de obicei e o arhiva ) pasul6.copiezi arhiva in folderul cu jocul pasul7.dezarhivezi fiserul pasul8. daca ai windows 7 dai Coy&Replace daca ai Xp dai yess to all pasul9.deschizi crackul pasul10.te distrezi happy in 10 pasi, nici ca se poate mai simplu happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat