| Alejandra4785 a întrebat:

daca ii spui unui psiholog secretele tale,acesta le va spune parintilor tai? psiholoaga este consiliera scoli,si as vrea sa vorbesc cu ea mai mult,sa ma ajute dar imi este frica ca ii va spune parintilor secretele mele, sau profesorilor.Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

E posibil sa faca asta fara sa-si dea seama ca iti poate face rau.Eu una nu prea am incredere in nimeni si nici macar parintilor mei nu le spun absolut totul pentru ca de cele mai multe ori nu ma inteleg.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu cred ca psihologul le va spune parintilor secretele tale doar le va spune ce ai pe suflet.Pa,pa

| LolaLollita a răspuns:

In mod normal, un psiholog nu ar zice. Dar tinand cont ca este vorba de cel de la scoala, nu pot baga in foc pentru el.

| oty2001 a răspuns:

Nu.
si eu am facut pentru ca parintii nu ma asculta si nu zice nimanui.