| Annaa05 a întrebat:

Imi place de un baiat, am iesit cu el si dupa cateva iesiri a dar sa ma pupe si prima data nu l-am lasat si apoi mi-a zis prietena mea cea mai buna ca daca nu o sa il las el o sa renunte ca crede ca nu il plac.A doua seara cand am iesit l-am lasat sa ma pupe.El e cu mine in liceu.Saptamana trecuta a fost ok..adica ne-am vazut,am vorbit, am stat impreuna.Vineri cand am iesit l-am cautat si el nu mai era in liceu.Cand i-am dat mesaj mi-a zis ca el deja plecase si tot weekendul nu prea am vorbit.Adica el saptamana trecuta cand am vorbit cu el mi-a zis ca suntem impreuna si azi mi-a zis ca a avut ieri o problema si zilele astea o sa stea mai departe de mine si nu inteleg de ce.Stiu ce problema a avut.Adica nu e legat de alta fata sau de familie.dar pur si simplu nu il inteleg...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa cateva iesiri nu i-ai dat voie sa te pupe, dar la indrumarea prietenei tale, ai acceptat sa te pupe in a doua seara?
Daca acum baiatul te ocoleste, asta inseamna ca nu i-a placut ceea ce el a pupat si nici nu i-ai intors pupatul dupa cum el si-ar fi dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze penibile. AI facut ceva ce nu i-a placut, ori nu i-a placut de tine dupa acel sarut. Incearca sa vorbesti cu el fata in fata daca e prea papa lapte sa iti zice ce nu i-a convenit.