| dely20010 a întrebat:

In data de 5 mai este ziua mea, si cum tot in 5 mai este si ziua barbatului m-am gandit sa ii fac si eu un mic cadou tatalui meu...ma puteti ajuta cu vreo idee sau vreun site va rog, as vrea sa fac ceva manual. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ce il pasioneaza? Ii poti lua o \carte\ cu locatii turistice din tara sau lume - nu stiu ce ii place, daca ii place sa calatoreasca, daca doar in tara sau chiar in afara.
~ Ai putea sa ii cumperi o carte cu harti detaliate din toata tara, un GPS.
~Gel de baie/parfum/aftershave/etc.
~Neaparat ceva ciocolata.
~ Un ceas interesant de mana.
~Breloc.
~O sticla de vin/sampanie/etc.
~O poza inramata cu voi doi pentru a avea-o ca amintire peste ani si ani.
~ Card de memorie pentru telefon - daca ii place sa faca poze multe.
~ Radio pentru masina sau mp3 pentru masina
~ aparat cu mai multe mufe de introdus in masina si in celular pentru incarcare
~ o cravata interesanta
~ un obiect de ornament - depinde ce ii place.

Deci ii poti lua foarte multe, dar numai tu stii ce caracter are si ce ii place...

| ElenaSA a răspuns:

Ai putea sa-i dai o carte, un toc de ochelari. Ceva manual-husa pentru carti, de exemplu.