| Panteraa a întrebat:

Vi se pare normal ca ce mai mare dusmanca a mea sa isi ceara scuze pentru tot ce mi-a facut si apoi sa fie o prietena foarte buna cu mine? Eu una am ramas mirata cand am vazut ca isi cere scuze si am devenit prietene foarte bune. Se poate sa isi bata joc de mine asa sau chiar poate fi adevarat?

11 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Heibatting eyelashes. Dusmanca e prea urat spus. Ai putea spune o "neintelegere intre voi doua" pentru ca "dusmanca" e de domeniul copilarieibatting eyelashes si nu mai suna chiar asa bine laughing. Da, se poate sa.ti fie prietena, dar poate sa se dea si pe langa tine, ca mai apoi sa va certati. depinde cati ani aveti oh go on. Succes. thinking

| Panteraa explică (pentru Alexăndruţaa):

14 ani :d amn2

| Alexăndruţaa a răspuns (pentru Panteraa):

Multi inainte :*. funda laughing?

| georginika a răspuns:

Stii cum se zice : "tine`ti prietenii aproape, iar dusmanii si mai aproape". Ai grija cu asa-zisa prietena, nu ii arata prea multa incredere. Parerea mea.

| NoNameJunior a răspuns:

S-ar -putea sa isi bata joc de tine.pentru a descoperi daca intr-adevar ii pare rau sau daca isi bate joc de tine, fa un test. uite cum:
1-te prefaci ca plangi
2-te duci langa ea
3-ii spui ca ai tai te-au dat afara din casa(o sa te intrebe de ce.raspuns:nu stiu!)
si dupa vezi ce face.te ajuta sau nu.dar dupa reactia ei ii spui:
-vezi ca nu e adevarat! a fost doar un test.parintii mei ma iubesc mult si nu ar face asa ceva.
Succes!

| shadovv a răspuns:

Nu exista "dusmanca" si nici "dusmani". Exista oameni prosti si oameni foarte prosti. Daca tu esti destul de proasta incat sa crezi ca ai dusmani atunci e vina ta!

| Panteraa explică (pentru shadovv):

U crezi ca esti in stare sa ma faci pe mine proasta? Si zic dusmnai pentru ca din totdeauna nu neam inteles.

| shadovv a răspuns (pentru Panteraa):

Eu nu te am facut proasta! Eu am zi doar ca cine crede ca are dusmani este un om prost. Daca tu te simti atunci e o problema personala.

Si da eu cred ca sunt in stare sa te critic constructiv deoarece din vocabularul folosit relizez si extrapolez ca esti o persoana de un nivel intelectual mediu, posibil mai jos ca al meu si daca nu mai jos decat al meu atunci sigur cu putin peste. Bafta!

| Damii a răspuns:

Buna! Ai mare grija...si eu am trecut prin asta! Odata ce ti-e dusmanca nu poate a iti fie si prietena! Nimeni nu ii stie intentiile! Te poti intelege bine cu ea, dar nu te apropia exagerat de ea...s-ar putea sa aiba intentii rele!

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Mdea... Eu zick sa o intrebi! oh go on Trage-o de limba pana-ti raspwinking :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate fi adevarat