| Ramonessa a întrebat:

Hei, vreau sa ii cumpar tatei si iubitului meu ceva pentru ziua asta de 9 martie, ce sa cumpar? Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Jambooja a răspuns:

Aici depinde si de caracterul acestuia si de cat de bine il cunosti sau ce fel de relatie ai tu cu el. Daca toate sunt doar de "Buna ziua, ce mai faceti?" te poti rezuma la un set barbatesc cu deodorant si o spuma de ras sau ceva asemenator. In nici un caz nu vei cumpara flori, haine, prezervative sau alte chestii care se ofera la zile onomastice.

| Psihopatul a răspuns (pentru Jambooja):

Prezervative la zile onomastice? Asta e buna laughing

| Jambooja a răspuns (pentru Psihopatul):

Da, sub forma de gluma am oferit un tricou plin cu prezervative prinse de el. Si sa stii ca a fost o gluma gustata bine, insa relatia cu persoana respectiva nu era una simplahappy