| Deeeenisaaaaa a întrebat:

Heii! Sunt in reteau vodafone si mi-am luat o cartela cu 5 euro de la magazin din reteaua orange. Dar nu pot sa intru pe ea thinking Cand deschid telefon imi pare :"network key?" si nu stiu ce sa scriu thinking Astept rasupnsuri. Dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| sol_5564 a răspuns:

Inseamna ca ai telefonul blocat pe Vodafone.du-te la un centru de reparat telefoane si ti-l deblocheaza in 10 minute, ca sa iti pui in el orice fel de cartela din toate retelele. acelasi lucru am patit si eu, cand mi-am luat telefon de la un magazin cosmote, si cartela mea era de vodafone.nu-ti fa fgriji.se rezolva la un magazin de reparatii happy