| Kavinx a întrebat:

Heii TPU!Vreau sa va cer sfatul...eu sunt talentata la desen si in oras la mine nu este liceu de are,as vrea sa merg in Bucuresti doar ca parinti mei nu vor sa ma lase la internat de fete si nici ei nu vor sa se mute la Bucuresti,ce pot face sa ii conving cumva,chiar vreau sa merg la liceu acolo asta imi place nu doctorita cum vor eioh go on?|(Voi ce sfaturi imi dati ?puppy dog eyes:* dau funda daca ma ajutatiipuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Impunele ca tu vrei sa iti faci o cariera din desen laughing toacai in fiecare zi la cap.

| Kavinx explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Fac asta de cand m-am nascutlaughing))