| LovePeace a întrebat:

Hello. am intrat la liceu.deci sunt Boboc. as dori si eu sfaturi de la fete ce tinuta ar fi mai potrivita pentru Bal? adica rochie sau. nu stiu pantalonilaughing am vazut niste poze in care unele fete erau imbracate in pantaloni. In fine! Ce rochii imi recomandati? big grin stiu ca mai e pana la Bal dar vreau sa aleg pana atunci laughing Thx :*

Răspuns Câştigător
| SunnyMidnight a răspuns:

Deci daca participi la Bal :X...ar fi pacat sa nu o faci e o ocazie unica in viatalove struck iti spun eusmugsmug am participat si am si castigatsmug
In finelaughing...ca nu e vorba de mine aici...
Eu ti-as recomanda o rochita pentru bal este eleganta si se potriveste cat mai simpla(de preferat neagra) si sa o accesorizezi cat mai bine, dar sa nu exagerezi s-ar putea sa arati ca o "pitzi"dupa aiasmug
Sper ca te-am ajutattongue

1 răspuns:
| KidoSmart a răspuns:

Cel mai bine este sa te imbraci intr-o rochie nu foarte eleganta totusi acceptabila