| ABC1 a întrebat:

Hello TPU! Am tot vorbit de aproape 2 luni cu un baiat din alta tara,am vorbit prin webcam,microfon chiar si la telefon.A zis ca ma place mult.Ii place felu cum arat si ca sunt amuzanta, dar eu i-am zis ca as putea arata diferit in realitate, deoarece poate doar am iesit bine in poza sau arat bine in webcam.Nu prea am incredere in felu cum arat.Ar vrea sa ma intalneasca si in realitate sa vina in Romania, e o persoana de incredere si oricum ma duc cu mai multi prieteni sa-l iau de la aeroport.Dar problema e ca poate nu ma va place in realitate, poate arat doar bine in webcam si poze si mas simtit foarte prost sa fie dezamagit.Ce sa fac?(P.S:am 20 de ani)

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Daca tine la tine cu adevarat, va putea trece peste unele mici diferente intre cum arati pe webcam si cum arati in realitate, nu?

Daca nu poate trece peste asa ceva, atunci oricum nu cred ca ar fi cel mai bun partener.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca mai mari sunt emotiile decat grija ca nu arati ca in poza sau web, eu zic ca te va place la fel, poate mai mult

| thalyslly a răspuns:

Sa ai incredere in tine
si in plus nu cred ca e mare diferenta intre web cam si realitate

| aMsRR a răspuns:

Să mergi cu capu înainte. Odată ce eşti " frumoasă " la web' nu prea ai cum să nu fi şi în realitate.

| ABC1 explică (pentru aMsRR):

Webcamu nu e de calitate asa buna nu se vede foarte clar si se vede luminat deci nu se vad chiar toate detalile tongue

| aMsRR a răspuns (pentru ABC1):

Vai dragă, dar crezi că el se uită la tine cu lupa la mm? I-a plăcut ce-a văzut. Atât!

| ABC1 explică (pentru aMsRR):

Cum adica? laughing))))))))