| amos5000 a întrebat:

Hello TPU am un iphone 4 de un an,,, peste cat timp sa-mi schimb telefonul? [am 12 ani]

Răspuns Câştigător
| Alexander123 a răspuns:

Pai eu unul sunt multumit de iphone-ul meu, si nu consider telofoanele haine, daca esti multumit de el si iti place eu zic sa nu-l schimbiwinking

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ai sa implinesti 18 ani si ai sa muncesti pentru telefonul ala.

| valentino52 a răspuns:

In mod normal upgrade-ul e recomandat din 2 in 2 generatii adica ai putea sa iti iei 5-ul. Teoretic de la 800 Mhz ai avea 5000, performante mult mai bune, upgrade major la camera si vei beneficia de Siri in sfarsit. Dar am auzit ca deja au inceput sa produca Iphone 5S pentru ca Iphone 5-ul are multe probleme si in decembrie scot 100.000 bucati in primavara intra pe piata peste tot.

| amos5000 explică (pentru valentino52):

A aparut 5s?

| valentino52 a răspuns (pentru amos5000):

Nu n-a aparut in primavara cel devreme.

| Raull7 a răspuns:

Cand te saturi de el sau... cand se strica big grin