| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Am fost in excursie si seara am stat cu baieti in camera eu si inca o fata pentru ca venise niste golani si ne-a trimis dirigintele sa stam cu ei. Peste 6 min un coleg a vazut o persoana suspecta, iar eu am fugit in baie. M-am incuiat in baie si m-am uitat sa vad daca m-am patat. Cand am iesit peste4-5 min din baie am observat ca,clasa era uda. Poate e o intrebare tampida,dar pot ramane insarcinata daca am pus mana pe clanta dupa pe absorbat. (clanta fiind uda de apa, cred? VReau seriozitate. Cred ca e o intrebare tampita, dar pentru orice eventualita. Nu am mama, ea e plecata in Spania si ma suna o data pe an.

Răspuns Câştigător
| deliaoana123 a răspuns:

Nu o sa ramai insarcinata...

2 răspunsuri:
| mada225 a răspuns:

Nu nu poti ramane si nu ai cum sa ramai in felul asta

| Pavăl_Andreea_1995 a răspuns:

Nu poti sa ramai insarcinata in cazul asta, de ce te-ai gandit daca poti sa ramai insarcinata atata timp cat nu ai avut niciun contact cu sperma :* Nu te mai ingrijora >:d