| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Am impresia ca sunt insarcinata. Eu contact sexual nu am avut niciodata. Dar mie somn, imi vine sa vomit mai mereu si urinez des. Am citit pe net si mi-au zis ca pot fi insarcinata. Ori vroiau sa-si bata joc de mine. Intrebarea mea este. SUnt insarcinata sau nu? Sa fie o posibila racealasau infectie urinala?
Pt ca eu cand racesc dorm si ma simt monotona ca acum. E raceala?

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!

Nu are cum să fi însărcinată dacă nu ai avut un contact sexual neprotejat. Ori e răceală, ori altceva dar sigur nu eşti însărcinată, consultă un medic.

Baftă!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În caz că n-ai văzut: http://www.youtube.com/watch?v=3h4yBkeeVzY

Poate ţi-a făcut şi ţie cineva la fel când dormeai. Acum fă-ţi mai multe griji. :))

| KMaddieK a răspuns:

Daca nu ai avut niciodata contact sexual cum poti ramane gravida? te crezi Fecioara Maria? :O

| beautifulpeople a răspuns:

Nu esti insarcinata, s-ar putea sa fie o raceala. Mai bine du-te la medic

| LunaPlina a răspuns:

Deci clar nu esti insarcinata daca nu ai avut contact sexual. e posibil sa fi bolnava sau sa-ti vina menstruatia.

| bunicisibuni a răspuns (pentru LunaPlina):

Mi=a venit luna aceasta prima data...acum numai am.