| Anonimflower a întrebat:

Help va rog! Am inceput sa scriu o carte romantica. Imi puteti da niste idei de ce anume ar putea ce o adolescenta care are totul planificat? Desigur, pentru ca e o carte de dragosste. Va intalni la un momeent dat pe cineva. Dau vot!
Este o carte de pe wattpad. Am avut succes cu prima asa ca mi sa cerut sa incep alta! Multumesc

Răspuns Câştigător
| ozzy1997 a răspuns:

Trebuie sa incluzi cat mai mult erotism in carte, daca se poate si putina violenta si sa fie cat mai explicita. Astfel va avea succes.

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, incearca sa imbini romantismul cu stilul dramatic si cel erotic in care sa conturezi problemele unui cuplu