| anonim_4396 a întrebat:

Helppppppp! deci, de ceva timp nu mai pot sa dorm, stau la calc pana imi cad ochii in gura si abia apoi ma pun in pat si reusesc sa adorm, bineinteles daca e trecut de ora 3! la fel si acum e ora 02:23 si eu ma smt fresh ca la 08:00 dimineata! si deja am inceput sa slabesc, cred ca asta e cauza, m-am pus si asear devreme pe la 22:30 in pat si pana la 3 si ceva nu am reusit s adorm! helppp meeee! plscryingcrying dau funda daca reusesc sa adorm maine seara la 22 dupa vreun remediu de la voi si dau si vot si oricecrying

Răspuns Câştigător
| deeDEE1269 a răspuns:

Aici te sustin dar la mine e din cauza stresului si grijilor eu am reusit sa rezolv aceasta problema prin munca dimineata inainte de scoala iar dupa scola niste exerciti care sa ma oboseasca si asa adorm acum pe 21-22 foarte usor incearca si u poate da rezultate si la tine

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bei un ceai de tei inainte de somn.

| SweetSecrets a răspuns:

Bea un pahar de lapte cald, inchide calc la 21; 30 si lasa T.V pe muzicahappy