| Drixcs a întrebat:

Hey, am 15 ani, in februarie fac 16. Deja am 1.79m si 69 kg.Anul trecut am crescut 8 cm, iar anul acesta vreo 3-4 cm. Oare o sa mai cresc mult? Am sanse sa nu cresc mai mult de 1.85m?big grin

3 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Cresterea difera la multi copii dar in general continua pana la 18 ani. Probabil ca vei mai creste dar nu exagerat ^^. Mai mult de 1, 85 nu cred ca o sa cresti. Oricum fi fericit pentru ca esti inalt multi baieti isi doresc asta.

| AloneQsFini a răspuns:

laughing. eu am 14 ani si 1.85.si sincer e multa mai bine asa decat burtos la 1.50...cred ca o sa cresti pana la 1. 85. dar daca depasesti de 1. 90 si esti slabut devine oribil.in fine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa ramai asa, doar esti destul de inalt si sexy