| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Am aproape 1.60, dar nu peste 1.65 m inaltime. Am 14 ani si vreau sa port tocuri. Imi plac platformele negrea. Sunt la un liceu de fite( poti spune), dar eu nu sunt fitoasa sau genul care sa iasa in evidenta. S-ar uita lumea ciudat la mine? Sau din contra?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din contra, nu!

| LovePet a răspuns:

De obicei cei de la liceele cu fite nu sunt priviti chiar atat de bine. Nu trebuie sa te intereseze de ce zic altii. Daca stii sa mergi pe tocuri si te simti bine, ce treaba au altii cu tine?