| Oliwer123 a întrebat:

Este ciudat ca la 17 ani aproape sa am doar 1.65 m inaltime?

7 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Este ciudat ca ai 17 ani si nu stii ca nu este ciudat sa ai inaltimea asta.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu este ciudat. Daca părinții tăi sunt mici de statura așa ești și tu.Majoritatea băieților pe care îi cunosc au aproximativ 1.60.laughing

| Adiq a răspuns:

Nu

| ParradiSs a răspuns:

Nu este nimic ciudat, toti suntem diferiti, iar 1.65 este o inaltime buna, alti au sub 1.50, desigur alti au si peste 2m.

| anor a răspuns:

Nu chinezi nu depasesc 1, 5 dar daca vrei sa te inalti apucate de sport cum ar fi tractiuni exercitii workout calisternix asta cu siguranta o sa te inalte eu am un frate geaman si de cand m-am apucat sunt cu 5 cm mai inalt si am 15 ani

| Holban_Georgica_2000 a răspuns:

Dragă domnule, țin să te anunț că ești un elf. Felicitări!