| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey, cum sa va spun poate intrebarea mea o sa vi se para putin banala, dar in urma cu o saptamana am intalnit un baiat pe net eu am 21 de ani, si el 15 (deci nu radeti), e simpatic tipul bine i-am zis ca putem fi doar amici si acum 2 zile,mi-a zis sa ii dau niste poze cu mine in totalitate,de altfel am o multime de poze pe profilul meu de facebook, dar el a zis ca vrea altele noi.Bun i-am dat,ieri seara mi-a cerut o poza cu mine goala nu stiu ce sa mai inteleg despre tipul asta,oricum nu am de gand sa mai vorbesc mult timp cu el, voi ce parere aveti?

Si am uitat sa mentionez, tipul a pus o poza cu mine de pe profilul meu la el pe coperta ..nu stiu ce sa cred despre el.

19 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Vrea doar să profite de tine, lasă-l în pace.

| Seepty a răspuns:

Vrea doar sa profite de tine, nu ti-ai dat seama. Iti cere poze cu tine si mai ales goala ca sa se masturbeze laughing

| RoseOfTheFire explică (pentru Seepty):

Tot ce este posibil. laughing Nu ii dau prea multa atentie, oricum.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, nu rad de tine deloc. Tu la anii tai, ar trebui sa ai o relatie destul de stabila si serioasa cu cineva care stie ce vrea de la viata. Pustii din ziua de astazi, habar nu au ce sunt cu ei. Eu, in calitate de femeie cu cap, te-as sfatui sa iti vezi de viitorul tau. Poti vorbi si cu un psiholog, si la fel te va sfatui cu siguranta.

| RoseOfTheFire explică (pentru Daalalifnuunalif):

Sunt constienta ca am o varsta, si ar trebui sa imi gasesc pe cineva de nivelul mea, dar am mentionat ca e doar un amic, cel putin asa credeam eu, dar el vroia mai mult.Si nu e nici macar din tara...

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Ei, da-i pace! Este probabil un baiateas care este crescut in puf in bani gata si se da acum mare smecher. Din astia gasesti aici cati vrei. Tu fa si sa-ti sterga poza ta, ca el cu siguranta nu vrea o relatie serioasa.

| RoseOfTheFire explică (pentru Daalalifnuunalif):

Oricum am sters-o, m-a indignat faptul, ca a luat una din pozele mele, si le-a pus la el pe profil si se lauda ca sunt ''gagica'' lui.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Ei, cu ce drept? Ia tranteste-i vreo doua de dulce, sa vezi cu iti da bloc pe facebook! Ia zi ca ai pe altcineva si gata, un fost iubit mare maciomen, sa vezi cum termina cu tine.

| RoseOfTheFire explică (pentru Daalalifnuunalif):

Asta as vrea sa stiu si eu, mi-a zis ca ii place de mine si ca ar vrea sa fiu cu el, sa vin sa il vizitez in tara lui(Brazilia).A zis ca ar vrea sa vina si el aici, dar dupa 2 ani, cand o sa termine scoala...

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Hei, sunt multi profitori draga! Nu te mai injosi cu el, te rog frumos!

| RoseOfTheFire explică (pentru Daalalifnuunalif):

Stiu,de aceea nu o sa ii mai dau atentie.Multumesc frumos pentru raspunsuri.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cu mare placere draga, ai mare grija de tine! kiss

| RoseOfTheFire explică (pentru Daalalifnuunalif):

Multumesc,la fel! :*

| Okkultist a răspuns:

Am eu 14 ani. Dar sunt mult diferit fata de aceesti oameni...
Asa sa te ajut:
Ii place de tine, e un baiat ciudat, care nu stie ce vrea. Nu-i da nici o poza, astora nu ii intereseaza de sentimente, sunt doar niste bolnavi dupa s*x si atata stiu. Cum a zis si un alt utilizator, nu ai ce face cu el. Eu am refuzat relatiile care sunt mai sus de 17 ani. Deoarece nu mi-se pare normal. Ok dragostea nu are varsta, dar trebuie sa-ti pui intrebarea daca e dragoste si nu atasament fizic, moral samd.
Spune-i ca vrei sa fiti doar prieteni si ATAT. Eh. Poate ti-se va parea ciudat dar, unii baieti pot fi foarte ciudati si prosti. tongue TE INTELEG PERFECT. E un copil care se tine de tampeni. Eu zic asa: Vorbeste cu el serios, face to face, fara rusine. Daca continua cu vrajeala trage apa si gata. NU ai dc sa te superi, sincer. Ma uitam in clasa ca sunt fete de 14 ani care plang azi si iau altul pe maine. Adica, eu... e mai ciudat cu mine si cred ca te-ai prins rolling on the floor Ideea e sa-l lasi in pace daca nu poate judeca ca tu esti majora, si asta e putin cam deplasat. Tu iti cunosti sentimentele, la varsta aia putini sunt cei care au trait iubirea, la el e un atasament, a vazut ca te-ai atasat de el si a zis:,, Poate merge, sa vezi ce smecher sunt eu". O zi frumoasa, si e bine sa vb cu el. Noroc! happy

| RoseOfTheFire explică (pentru Okkultist):

Multumesc pentru sfaturi happy ai dreptate, eu i-am spus ca sa ramanem doar prieteni, dar el mi-a zis ca vrea ceva mai mult.Si face to face, nu am cum sa vorbesc cu el, e din Brazilia laughing Multumesc, la fel! happy

| Dayuuum a răspuns:

Baietilor de varsta lui le umbla mintea dupa prostii. Clar nu poti avea o relatie serioasa cu el. Nici macar o prietenie. Nu cred ca apreciaza la tine comportamentul, ci el vrea doar sa iti fada formele. Eu spun sa nu te complici cu pustani fara minte. happy

| RoseOfTheFire explică (pentru Dayuuum):

Dar nu vreau o relatie serioasa, cu un pusti, sincer acum. Este doar o relatie de amicitie happy Nu ma complic deloc.