| daienush a întrebat:

Hey fetelor... care credeti ca e cea mai bina oja? mersi FUNDA

4 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Oja Eveline e superba te tine mult nu se face aiurea...si nici nu e scumpa
http://e-unghii.ro/1822-2006-thickbox/lac-unghii-ev-574.jpg

eu am una asa de vreo 2 ani si tot e buna adica e la fel! E superba

| MariaChrii a răspuns:

Dai cu ciocanul peste degete obti un mov de duratarolling on the floor))

| Adryanna2000 a răspuns:

Depinde de varsta, depinde de preferinte; mie imi place oja rosie.

| Xd_Iulik_1994 a răspuns:

L'Oreal Jet Set.Se usuca rapid pe unghii si tine de te plictiseti.In plus nu se ingroasa in sticluta, decat dupa foarte mult timp, daca o tii in lumina(ceea ce e contraindicat la orice oja).
Sau ar mai fii cea de la Kallos:*
Sper ca te-am ajutat!
Funda?:O3