| RatWithBoobs a întrebat:

Hey : )
Imi place de un baiat din scoala. el este intr-a 10a si eu a 8a si mi se pare ca se cam uita dupa mine love struck si tot merge pe la clasa mea si odata cred ca a ranjit la mine thinking laughing, eu nu-l cunosc si sunt cam timida ca sa ma bag in seama cu el, cum fac sa ma observe mai mult si sa ma placa si sa faca el primul pas puppy dog eyes.
Merci, dau funda^^

Răspuns Câştigător
| Ana_2574 a răspuns:

Eu zic sa gasesti colegi sau colege care sunt prietene cu copii din clasa lui si sa mergi pe acolo si sa il saluti si incarca sa fii cat mai discreta, apoi sa deveniti prieteni si incearca sa afli ce gen de fete ii plac

4 răspunsuri:
| otilikapostolik a răspuns:

Ar putea fii totusi si ceva rau in el! poate vrea sa-si bata joc de tine! daca nu stii ce fel de persoana e nu fa acest pas, mai intai cunoaste-l!

| RatWithBoobs explică (pentru otilikapostolik):

M-am gandit la asta, dar nu este genul. daca era asa il vedeam cum se radea cu colegii lui cum am mai patit...El nu-i asa, ii mai retras si nu ii asa indraznet thinking

| otilikapostolik a răspuns:

Atunci...vino si tu la el in clasa si vorbestei despre tine, gasiti lucruri in comun si faceti-va un obicei de a va povesti din peripetiile voastre! sigur el va face primul pas dupa ce va tineti de mana si ii dai o imbratisare sau un pupic!

| Grigore_Raluca_1990 a răspuns:

Nu-l cunosti atunci daca ii cunosti prietenii spune-le lor sa va faca cunostinta sau bagate in seama din orice motiv cu el. succes!