| Zapqa a întrebat:

Hey! kiss
Intr-o zi stateam pe o banca cu ceva gascahappy si la un moment dat unul dintre baieti m-a tras de o parte si m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui.I-am zis ca nu stiu. Apoi peste cateva minute, alt baiet tot din acea gasca a facut la fel.Raspunsul meu a fost identic.Peste cateva zile s-a aflat ca m-au intrebat amandoi si cand au venit sa ma intrebe amandoi pe care aleg?, care e mai bun?, nu am zis nimic.Si apoi au inceput sa se bata pentru mine.Unul dintre ei a venit la mine si mi-a zis ca el chiar ma iubestelaughing si ca e treaba mea si ca v-a aprecia raspunsul meu oricare ar fi el.Celalalt a venit si mi-a zis ca daca nu voi fi cu el nu v-a mai vb cu mine niciodata si se va razbunalaughing (vreau sa o vad si pe asta).Iar acum nu stiu pe care sa il aleg. Ajutati-ma!
Parerea vostra conteza! happy
P.S.:A doua zi am primit un buchet mare de trandafiri de la cel care a zis ca imi apreciaza raspunsul si o ciocolata de la celalalt. happy Va tzuck! :*

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Alege-l pe cel care crezi ca-l iubesti mai mult... dupa fapte cel cu trandafiri e mai de treaba, e mai cu suflet!

| Zapqa explică (pentru lpavel):

:** Pai mda... stiu... dar sincer (eu nefiins fricoasa, ci chiar batausa) imi e un pic frica de celalalt happy

| inconscient a răspuns (pentru Zapqa):

Totusi, ce ar putea sa-ti faca? El n-are suflet, serios si nici nu te iubeste cu adevarat! Nu-ti fi frica! Spune-i celuilalt ce ne-ai zis si noua!winking Succes din nou!

18 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sfatu meu, nu alege pe nici unuwinking prefera sa fi prietena cu amandoiwinking
azi e maine numai e.
insa cu prieteni, mai esti ceva mai aproape mai mult timp. decat o relatie.
asa risti sa ii pierzie pe amandoi.
Ti-a furat ochii cu ceva trandafiri?
Te-ai udat toata? crede-ma la invatat cineva laughing Si eu azi dimineata i-am dus sefei o floare, am fost singuru de la munca. insa nu mi-a pasat de nimic.
Tu faci cum crezi, te-a impresionat asa tare? gesturile poate insela. ai grija

| mona a răspuns:

Nu stiu, depinde pe care il placi mai mult, eu l-as alege pe cel ce ti a dat buchetul de trandafiri

| Zapqa explică (pentru mona):

Asa zis toti! happy :*

| greyhound a răspuns:

Pe niciunul; ala care zice ca te iubeste habar n-are ce-i aia iar celalalt e batut in cap

| MihaiGe a răspuns:

Fa ce-ti spune inima!
Bafta!

| inconscient a răspuns:

Buna! kiss Mai bine alegi trandafirii! Parerea mea! Daca a zis ca se va razbuna si ca nu va mai vb cu tine, inseamna ca nu te iubeste! Si putea macar sa-ti dea o cutie de bomboane, nu o ciocolata simpla laughing!
Daca chiar il iubesti, alege-l pe cel care a zis ca iti va respecta raspunsul!
E clar ca te respecta si iubeste!
Succes!
Daca il iubesti pe celalalt, sua pe amandoi...fa la fel! laughing Pup dulce! kiss

| Zapqa explică (pentru inconscient):

Mersi :* pup si eu!

| Less_Ray_1990 a răspuns:

E simplu de care iti place cel mai mult cel cu florile care a zis ca nu ii plasa daca raspunsul e nu e mai cuminte mai dragut si tandru apropo uneori baieti fac astfel de strategi pentru a atrage fetele eu am folosti una asemanatoare asa ca fi atenta

| MagdaKathy a răspuns:

Eu zic. cela care ti-a zis ca iti apreciaza raspunsul. mi se pare a fi un gentelman.big grin

| Zapqa explică (pentru MagdaKathy):

Pai si este.Sunt norocoasa sa am unul ca el la picioare! happy

| MagdaKathy a răspuns (pentru Zapqa):

Da. chiar ca esti.winking. Oricum. este alegerea ta.happy

| Zapqa explică:

Va multumesc de raspunsuri dragilor:*
In caz ca ma voi combina cu "doritul de voi" va voi spune! happy

| ChicaIdiota a răspuns:

Pai fa ce iti spune inima, dupa cum se poarta cu tine si dupa mine cel cu buchetul si ciocolata care a zis ca iti va aprecia raspunsul.baftahappy

| Ruxi1234 a răspuns:

Trebuie sa alegi pe cel care tii mai mult la el si cu care te intelegi mai bine.Si nu trebuie sa te lasi influentata de nimeni.Alege cu inima.big grin

| oana2298 a răspuns:

Alege-l pe cel care chiar il placi si care merita sa te aiba, dupa parerea mea n-ar trebui sa te oblige nimeni sa fii cu el si sa se bata e chiar imatur.
P.S.: alege ce crezi tu ca e mai bine pentru tine.