| Birdgirl a întrebat:

Hey. Problema mea e :

Sunt cu un baiat la care tin...nu pot sa zic ca nu il plac sau asa. Dar mai e fostul meu iubit, pe care il iubesc. Si si el mai simte la fel. Si nu stiu ce sa fac...Nu l`as lasa nici pe cel din prezent. Dar cand il vad pe fostul, simt ca as fugi la el si l`as lua in brate si as ramane cu el. Pareri?:/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai straight face eu spun ca nu este bine sa stai cu actualul daca tu il placi mai mult pe ex-ul straight face. adica nu are rost... il faci pe el sa tina la tine si apoi va fi f nasol pentru el... pune-te in locul lui si asa poti decide ce faci!
sau... inchide ochi, trage aer in piept si striga tare ce simnti : pe care il vrei pe X sau pe Y?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kylexy a răspuns:

Il placi dar nu il iubesti, alege-l pe fostul ca il placi pe actualul doar il vei face sa suferi.

| Alexander_1900 a răspuns:

Trebuia sa discuti problema asta cu prezentul inainte de a face pasul, trebuia sa-i precizezi conditia. Cel prezent poate s-a atasat de tine si daca i-ai pomeni ceva de despartire l-ai face sa sufere, incearca sa vorbesti cu prezentul despre chestia asta. Inteleg ca vrei cu cel din trecut dar asta ar insemna sa frangi inima cuiva pentru fericirea ta.