| bia_3034 a întrebat:

Hey, tocmai am implinit 18 ani si ma simt mai singura ca niciodata, am tot ce vreau dar parca "unde sunt prieteni mei?". As vrea un prieten adevarat chiar si la distanta caruia ii pot spune orice si care sa ma asculte sa vorbim despre orice, sa fim deschisi chiar si sub anonim, as vrea ceva diferit, poate sa ne cunoastem chiar face to face. cine e interesat ma gaseste pe id: by.bianca92

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La multi ani in primul randlove struck
18 ani e o varsta frumoasa.Sunt sigura ca prietenii tai sunt langa tine doar ca nu ii vezi. Poate ca ai asteptari mari de la cei din jurul tau.Adesea niciun prieten nu se compara cu constiinta noastrawinking

| Bacemi a răspuns:

Te-am adaugat in lista si putem vorbi oricand. Eu sunt aici.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu te-am bagat in lista acum daca vrei da-mi add big grin

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Eu! poti oricand sa apelezi la mine,,,,,,,,,,,,,, si nu numai tuoh go on toti cei care au ceva de spus si nau cui ma gasesc la id-u: love_free_alexandra va pup

| lora3u a răspuns:

In primul rand, la multi ani! :*
Poti apela si la mine cu incredere. Sunt o persoana prietenoasa, sociabila, si poti discuta cu mine deschis. Te-am adaugat in lista mea de mess ( id meu : loredana.harabagiu ). In curand implinesc si eu 18 anihee hee
pupici :*