| Steauavscsa a întrebat:

Hey tpu.Am avut un bff ne înțelegeam foarte bine făceam totul împreună eram ne despărțite chiar dacă părinți noștri nu erau de acord cu prietenia. Ea a plâns de multe ori când ne-am certat și de fiecare data ne împăcăm. Dar acum cred ca îi diferit ea a zis ca nu mai vrea sa fie prietena mea ca îs multe diferențe intre noi și mai multe chestii. După ce ne-am certat a început sa mă bârfească.Nu știu ce sa fac sa mă mai impac cu ea sau sa o uit? Dacă trebuie sa o uit ajutați-mă pentru ca nu pot dar vreau sa o uit! Scuzați-mă pentru greșelile gramaticale.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impaca-te cu ea

| gshdyxdjs a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce s ar impaca cu cineva care o barfeste. nu are logica. eu as pocnii fata ai

| anonim_4396 a răspuns (pentru gshdyxdjs):

Depinde si de cat timp.sunt prietene.Nu mi se pare normal sa strici o prietenie de 5 ani sa zicem pentru o cearta.

| gshdyxdjs a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu mi se pate normal sa pastrezi pe cineva care face cct din astea

| anonim_4396 a răspuns (pentru gshdyxdjs):

Mda dar daca aia si-ar cere scuze si s-ar impaca ar fi ok, adc n-ai de unde sa stii daca fata care a pus intrebarea n-a gresit si ea cu cv

| gshdyxdjs a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect.