| Soowhaat01 a întrebat:

Hey TPU!

Am nevoie de putin ajutor thinking. Cum se pune casuta vocala si cum faci sa inregistrezi vocea? Gen, cand intra casuta : " Buna, nu pot vorbi acum. Lasa-mi mesaj. "

Deci, chiar nu stiu cum se acceseaza casuta vocala laughing.

Fundoi! happy

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna suna la 555 si de acolo e simplu asa se va activa casuta vocala si tot de acolo setezi si mesajul dorit, i-ti va zice ca dupa semnal sa setezi mesajul tau, succes.

3 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Pai cand iti spune chestia aia cu "Buna...", iti spune "Daca doriti sa lasati un mesaj, spuneti dupa ce auziti un semnal"sau ceva de genul.Si cand auzi ceva, spui mesajul pe care il doresti persoanei respective. Sper ca te-am ajutat! :*

| Soowhaat01 explică (pentru LanaDelRayFan):

Faa rolling on the floor. Am zis si ca nu stiu cum sa pun casuta vocala blushing

| LollypopMe a răspuns:

Suna la 555 si de acolo te descurci!
Succes!