| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Am o intrebare.Banuiesc ca toti ati trecut prin asta.Cum pot uita pe cineva..mai special? Mai bine spus un baiat mai special? sad

4 răspunsuri:
| Rapcapitulare a răspuns:

Stai cu altul laughing)

| annadine a răspuns:

Ar trebui sa iti dau cu un ciocan in cap...vei ajunge la spital si iti vei pierde memoria happy

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru annadine):

Buna idee laughing Asta ar fi mai putin dureros decat sa il am in minte mereu si mereu si mereu si mereu...straight face

| Dedebunney a răspuns:

Stai mai mult cu fetele si gandeste-te ca nu te merita happy