| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU.
Am o mare problema.: Vorbeam cu un baiat, super de treaba, ma cauta vorbeam mult, pupici imbratisari pe mess, alea alea. si cand am ajuns la liceu s-a racit relatia, Eu incepusem sa il plac, si citisem o tampenie pe net cum ca ar fi bine sa ii spui ca il placi! Eh, asta am si facut. dupa, nu am mai vorbit deloc, adica rareori imi raspunda, daca il intrebam face-to-face. nu ma intreba inapoi, intr-o zi cobora scarile si eram in fata. m-am uitat in spate si m-a salutat, m-a intrebat de vorba. alea alea, iar a doua zi cand l-am intrebat eu ce credeti? Nu m-a intrebat inapoi, e genul ala de baiat golan, care ascunde o timiditate imensa si are un suflet mare. Ce sa fac? sad sa fim din nou amici.

8 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Nu merita mai oh go on

| Cristiann25 a răspuns:

Pai e clar ca nu te place din moment ce nu mai vorbeste cu tine de cand i-ai spus!

| Xenya a răspuns:

Nu cred ca merita oboseala sa faci atatea lucruri pentru o persoana care nu te vrea in preajma ei

| Zabbyel a răspuns:

Daca "era" golan stia cum sa mi te abordeze fara mess laughing o fi facut misto de tine pe mess.

| anonim_4396 explică (pentru Zabbyel):

Nu prea cred ca facea misto big grin happy nici nu il inteleg, e rusinos foarte rusinos laughing dar si golan thinking

| bobolina27 a răspuns:

Buna your20love! Si eu sunt in aceeasi situatie si te sfatuiesc sa nu renunti.Din ce am inteles mai sus, cred ca si el te place doar ca se teme sa recunoasca.Sunt sigura ca o sa-si marturiseasca sentimentele fata de tine si mai sigura sunt ca te place. :* Sa nu renunti! :*

| anonim_4396 explică (pentru bobolina27):

Hei bobolina27, multumesc mult pentru sfaturi, nu o sa renunt si nici tu sa nu renunti. Sper ca iti va marturisi si tie :* te pup

| bobolina27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o sa renunt.te pup :*