| sweetchocolate a întrebat:

Am si eu o problema, vreau sa ma ingras! Vreo 3 kg! Eu mananc aprox. de 3 ori pe zi iar cand merg la scoala mananc la scoala sandvis si mai mananc acasa de 2 ori cam asa. Nu prea fac sport. Dar cum pot sa ma ingras?

1 răspuns:
| Arrum a răspuns:

Mananca seara! Atunci cand te odihnesti in timpul somnului organismul nu mai pierde nimic din ce ai mancat deci te ingrasi! Incearca sa mananci pana cand simti ca nu mai poti. Apoi culca-te si o sa vezi rezultatul cam dupa o luna.
P.S: Mananca cat mai mult si cand simti ca stomacul este jumatate umple-l iar. Tine-l mai tot timpul plin.
Funda?