| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, cat timp va mai dura chestia asta cu invatamantul online? Pana acum am facut clasa a 9a (fizic) si a 10 a(jumatate online si jumatate fizic ) iar acum in a 11 a (numai online), nu mai mi-am vazut colegii din martie 2020.

3 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

O sa mai dureze ceva!

| isemilia a răspuns:

Cred ca se merge pe principiul "Nah, anul viitor cu siguranta vor merge (elevii) la scoala. Insaaa,,, hai sa mai asteptam un an, ce se poate intampla?!". Asadar, cred ca va mai dura. Sau, in caz ca se vaccineaza multi elevi, e posibil sa se revina fizic complet.

| AndreiAlexandrescu12455 a răspuns:

Poate dura extrem de mult. Dar se bazeaza pe ideea de a merge anul viitor la scoala