| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai buna prietena mea cea mai buna s-a mutat in Olanda de juma de an, iar eu am ramas singura. Imi doresc si eu o BFF! Cineva caruia sa-i spun absolut tot. Cu fetele din clasa nu merge ca toate au deja o alta BFF. Cum as putea sa imi gasesc o prietena. Stiu ca e nevoie de timp ca sa formez o prietenie, dar sunt atat de singura in timpul liber. Ma plictisesc. Unde pot intalni fete si cum ma pot imprieteni cu ele? Nu vreau site-uri si nici activitatiile extrascolare nu merg ca am incercat deja! Mersi!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ellenaroxy a răspuns:

Mai incearca cu fetele din clasa sau cu fete din liceu sau iesi cu fostul grup mai cunosti persoane noi si poate o sa ai o bff exact o prietenie solida are nevoie de timp happy dar daca tu nu spui nimic nimanui automat ca nici acea fata nu-ti va zice nimic intelegi? trebuie sa fii mai deschisa mai sociabila altfel nu vei mai putea socializa si o sa fii inchisa nu vei stii cum sa deschizi un subiect eu totusi cred ca fetele de la tine din clasa ar fi o solutii pentru ca trebuie sa iesi si sa cunosti