| Kamiichu a întrebat:

Cum sa il fac sa-si dea seama ca il plac? Ne stim de ceva timp din vedere si am aflat ca el ma place si de atunci il plac si eu. Cand ne intalnim pe holul liceului ne uitam unul la celalalt, adica stiti voi genul ala de -priviri-. Bun, problema este ca nu prea avem cum sa luam legatura, pe fb nu prea stam nici eu nici el si nici nu ne avem la prieteni. As vrea sa isi dea seama ca sunt interesata de el si nu prea stiu cum... Vreun sfat ceva? Multumesc, funda + voturi happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca este baiat destept, deja si-a dat seama, iar tu, daca esti fata isteata, ti-ai da seama ca ori el nu este interest de tine, sau nu stie ce sa faca, fiind probabil prea mic pentru asa ceva.

| bexhetialexandra08 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau m-as duce la el si i-as cere un pic din timpul lui pentru a vorbi si atunci ii zici ca si tu ai aceeasi sentimente pentru el happy